top of page
buildings-7848348_edited.jpg

Проєкти, якими пишаємось

Наші клієнти завжди надихають на маштабні та цікаві проєкти - великі комерційні, промислові об’єкти, приватні резиденції. Щодня ми разом робимо життя людей комфортним завдяки здоровому мікроклімату.

ЧИСТЕ ПОВІТРЯ - ЗДОРОВЕ ЖИТТЯ!

Buslivska

Бізнес-центр з живописною панорамою на Київ та найновішими системами вентиляції та кондиціонування. Єдина двотрубна система з утилізацією тепла, яка дає змогу одночасно працювати на охолодження та нагрівання. Система вентиляції з автоматизованим регулювання якості повітря по СО2, та надвисокою очисткою повітря в поєднанні зі зволоженням. Все керування виконується виключно через центральні контролери за допомогою KNX модулів.

Починаючи від першого візиту проектувальника, AERAS engineering супроводжує об'єкт до вводу в експлуатацію та подальшого професійного сервісного обслуговування систем вентиляції та кондиціонування.

The Wave Tower

Бізнес-центр Wave Tower в Києві, загальною площею - 22 000 м.кв. Система кондиціонування реалізована на базі мультизональних систем VRF серії Chigo CHV PRO. Для офісних приміщень open space використанні касетні блоки, для раціонального використання потужностей охолодження та обігріву.

На VIP поверхах реалізовані канальні блоки кондиціонування з лінійними решітками розподілення повітря для комфортного використання систем та естетичного сприйняття. Для приміщень серверних передбачені незалежні спліт системи підлогово-стельового типу охолодження із зимовим холодом, які працюють цілодобово. Окрім цього, зовнішні блоки Chigo VRV охолоджують та підігрівають припливне повітря систем ПВУ, за допомогою додаткових модулів контролю фреонової секцій AHU-kit.

Порт відпочинку
NAVY

Порт відпочинку NAVY - це мультифункціональний заміський комплекс для поціновувачів преміум-відпочинку площею 2863 м.кв. Систему кондиціонування ресторану передбачено за допомогою кондиціонерів бренду  "CHIGO". Застосовані спліт системи  касетного типу в холі та залах ресторану, кондиціонери настінного типу використовуються в гардеробі, гримерних, кабінетах. Система вентиляції  запроектована на основі обладнання бренду  "VAM". Припливно-витяжна система обслуговує приміщення залу на 2 поверсі. Припливні установки «VTS» (Польща) обслуговують приміщення холу на 1 поверсі та приміщення кухонь на 1 та 2 поверхах.