top of page

якість. досвід. естетика.

Пишаємося тим, що окрім якості та досвіду, AERAS піклується про естетичний  і бездоганний монтаж обладнання. Змонтовані системи стають частиною дизайну інтер'єру або інтегруються в архітектуру.

Аудит

Для точного підбору обладнання, складання остаточного кошторису по монтажних роботах і підготовки комерційної пропозиції.

Проектування

Якісно розроблений проєкт , виконаний професіоналами, гарантує відмінний результат для подальших монтажних робіт.

Спершу ми аналізуємо ваші потреби, вивчаємо особливості об’єкту та обираємо ефективний підхід до роботи.

Поставка обладнання та матеріалів

Поставляємо сертифіковане обладнання відомих світових брендів, а завдяки гнучкій і сучасній системі логістики, доставка обладнання на об'єкт не зриває термін здачі об'єкта.

 

Ми маємо на складах величезний асортимент найменувань продукції і постійно поповнює найбільш популярні складські позиції, що дозволяє скоротити час очікування поставки клієнтам і виконання робіт в зазначені терміни.

Монтажні роботи

Досвідчені спеціалісти з монтажу виконують встановлення обладнання на об’єкті згідно проектної документації. Рооти здійснюється фахівцями з більш, ніж 15-ти річним досвідом роботи. Всі працівники проходять навчання, сертифікації та підвищення кваліфікації згідно з сучасними вимогами до якісного мікроклімату.

Пуско-налагоджувальні роботи

Лише при правильному виконанні етапу пуско-налагоджувальних робіт обладнання працюватиме правильно та ефективно. Це комплекс дій по налаштуванню автоматики, задання необхідних параметрів, балансування потоків повітря згідно проекту, та знову налаштування обладння, контроль всіх параметрів. Всі ПНР приймає проеткний відділ, керівник монтажного відділу та керівник ПНР.

Гарантійне обслуговування

На весь асортимент кліматичного обладнання поширюється гарантія, що передбачає безкоштовне гарантійне обслуговування протягом усього гарантійного терміну.

Сервісне обслуговування

Очистка парогенератором, що знищує 99% бактерій та вірусів. Обрабка систем антисептиком, який використовують в медичних закладах для дизенфекції від бактерій та вірусів. Діагностика та обслуговування обладнання забезпечує довговічність роботи, зменшує витрати на споживання електроенергії та дає змогу попередити майбутні несправності та заощадити на ремонті. Ми рекомендуємо проводити сервісне обслуговування обладнання 2-4 рази на рік.

 

 

IMG_2792.JPG

Для провідних світових виробників кліматичної техніки ми стали довгостроковим і надійним партнером в Україні.

Logo-DAIKO-01-1_edited.png
ovale_rosso_CAREL.jpg
systemair-logo-vector.png
Unknown_edited_edited.jpg
bottom of page